1. Powstał klub "Aktywni i Solidarni " oraz sekcja "Aktywni , sprawni, szczęśliwi". Jak nazwy wskazują zawołaniem jest aktywność i pogoda ducha. Spotkania odbywały się regularnie.
2.Spotkanie integracyjne w zimowej scenerii odbyło się 28. XII. 2012.
Podczas spotkania wysłuchano wykładu na temat zmian w postrzeganiu osób starszych przez wladze i społeczeństwo,
podsumowano też ważniejsze wydarzenia związane z ogloszonym Rokiem Aktywności Osób Starszych.
Spotkanie urozmaiciły występy zespołu wokalnego oraz wystawa rękodziela i prac plastycznych oraz fotogramów członków ŁUTW.
3. Zostala opracowana wstępna koncepcja gry miejskiej: opracowano projekt regulaminu gry i jej scenariusz.
Zakupiono niezbędne do gry gadżety oraz nagrody dla uczestników.
4. Warsztaty informatyczne skupiają 30 osob, które uczą się w trzech grupach ćwiczeniowych. Zajęcia kazdej grupy odbywają się raz w tygodniu po 2 godziny. Zakupiono podręczniki i inne materiały potrzebne do pracy grup.
5. Sesja wyjazdowa z cyklu "Perły architektury polskiej" miala miejsce w dniu 24 listopada 2012. Uczestniczyło w niej 48 osob. Relacja znajduje sie na innej stronie blogu.
6. Odbywa się też kurs języka angielskiego, którego grupa początkująca liczy 10 osob. Instruktor tej grupy opłacany jest z funduszy projektu. Lekcje raz w tygodniu po 1 godzinie.
7. Warsztaty fotograficzne pod okiem artysty fotografika- w łącznym wymiarze 12 godzin, uczestniczyło w warsztatach 22 osób. Relacja na innej stronie blogu.
8. Jesienny dwudniowy plener fotograficzny w Woli Michowej odbył się 11 listopada 2012 . Uczestniczyli zgłoszeni czlonkowie sekcji fotograficznej ŁUTW oraz członkowie Koła Fotograficznego dzialającego przy MDK w Łańcucie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz